Age Of Empires Definitive Sürprizi

Age Of Empires Definitive Sürprizi

Bir çok bilgisayar oyuncusuna göre gelmiş geçmiş en başarılı oyun olan Age Of Empires serisine yeni bir halka ekleniyor!

Age of empires definitive

Microsoft şirketi kendi dönemine damga vurmuş tarihi Age Of Empires serisine son olarak Age Of Empires Definitive oyununun ekleneceğini müjdeledi.

İlk olarak karşımıza 1997 yılında çıkan Age Of Empires oyununun 20. Yıl kutlaması minvalinde buluşacağımız Age Of Empires Definitive bir çok yenilik ve geliştirme ile karşımıza çıkacak. Eski yeni tüm oyuncuları heyecanlandıran ve sevindiren bu özel sürümde tanışacağımız başlıca yeniliklere bir göz atalım.

Age Of Empires Definitive 4K HD özellikli görsel yapısı ile oyun severler ile buluşacak. Oyunun tüm görsel alt yapısı en son teknoloji ile geliştirildi.
Oyuna yeni ve farklı zoom level (yakınlaştırma seviyeleri) eklendi.
Game play experience (oyunculuk deneyimi) önemli ölçüde geliştirildi.
Xbox için Multiplayer (çoklu oyuncu) desteği ile birlikte gelecek.
Müzik ve seslendirmeler yeniden tasarlanıp yapılandırıldı.

Önce ki sürümleri ile büyük ses getiren ve günümüzde hala popülerliğini koruyan bu efsanevi oyun serisi bu son sürümü ile birlikte büyük ses getireceğe benziyor.

Oyunun beta aşamasına katılıp mevcut halini deneyimlemek isteyenler;

Ageofempires.com adresinden oyunun beta sürümünü oynayabilecekler.

Önceki Sosyal Medya Kullanırken Bunlara Dikkat
Sonraki Google Hakkınızda Ne Biliyor?

Yazar Hakkında

Tufan Kürşat
Tufan Kürşat 65 içerik

Yazar Tufan Kürşat 1978 Lefkoşa doğumlu, 1997 yılından beridir web çalışmaları yapıyor ve sayısız projenin içinde yer aldı. Şu an ise web executive rolünde çalışmalarına devam etmektedir.

Bu yazarın bütün mesajlarını göster →

İlginizi Çekebilir

Oyun

Felsefe Oyunu Limbo

İnsanlar olarak his dediğimiz şeyleri hepimiz biliriz. Günlük hayatımızda mutlu hissederiz,endişeli hissederiz,yorgun hissederiz.Kısacası hissetmek hayatımızın bir parçası. Limbo “Bu parçayı neden bir oyuna taşımayalım ?” düşüncesinden yola çıkarak hazırlanmış gibi

Oyun

Battlefield V Yüksek Grafik İçerikleriyle Karşımıza Çıkıyor

Oyun severlerin merakla beklemiş oldukları Battlefield V bildiğimiz gibi Electronic Arts ve DICE tarafından üretilmektedir. Üretim aşamasında kullanıcılarının meraklarını gidermek amacıyla yayınlanan görüntüler 2. Dünya savaşının konseptini bizlere gerçek anlamla

Oyun

En Güzel 5 Mobil Oyun

Can sıkıntısını giderecek, güzel 5 mobil oyunu sizler için derledik, hadi listemize geçelim. l Dan The Man ​Bir prensesi kurtarmaya çalıştığınız bu oyunda karşınıza çıkan tehlikeleri öldürmeye çalışıyorsunuz. İnternetsiz de

1 Yorum Var

  1. Kelunca
    Eylül 07, 13:52 Reply

    steam de değil mi bu oyun? bir türlü bulamıyorum da

Cevap Bırak