G-Suite Drive Haritasında Son Gelişmeler

G-Suite Drive Haritasında Son Gelişmeler

Teknoloji hizmetleri arasında en aktif ve verimliliği kat safhaya ulaşmış marka ürün temsilci kimliğini taşıyan, Google, Gmail hizmetlerinde kişiye birden fazla seçenek sunarak iş platformunda çalışma esnekliği kazandırıyor. G-Suite drive takviminde depolama alanı sayesinde Google dökümanlarınızda veri saklama hakkını elde edeceksiniz, sadece tek bir paket özelliği sayesinde bilgisayar tablet ev diğer teknoloji alanlı ürünlerde çalışan bir paketten sınırsız bir şekilde yararlanacak ve bu hizmetten oldukça karlı çıkacaksınız.

Şirketiniz için oldukça önem taşıyan tek lider adres , Gmail posta hizmetleri size birçok kolaylığı sunarak daha aktif ve başarılar elde etmenize olanak tanır. Ekip sistemleri için kullanılan takvim çok amaçlı ve size daha yardımcı olmaktadır. Size özel günlerinizi daha iyi not etme olanağı tanır. Ayrıca bir proje geliştirirken bunu Google ile paylaştığınız an yaptığınız başarıya binlerce müşteri projenize bakacak ve başarınız için size iş tekliflerinde bulunacaklardır.

Hangouts Chat

Hangouts Chat’i bir grup eşiliğinde kullandığınızda size ulaşımlar ve mesajların daha netliğe kazandığını fark edeceksiniz. Özellikle ekip çalışmalarında size sunduğu fırsatlar,planlar ve hizmetler göz kamaştırıcı düzeye sahip. Hangouts Chat’i kullanmak daha avantajlı ve eğlencelidir.Paylaştığınız slaytları grubun içinde test edebilir , yorum ve tartışmalara katılarak güzel bir sohbet oluşturabilirsiniz.

E-Posta hizmetleri ile oluşturacağınız kaliteli dökümanlar sayesinde yaptığınız işlerin takibini yaparken, bütün dosya ve belgelere daha kullanılabilir,erişilebilir bir hizmetin içinde kendinizi bulacaksınız. Kaybettiğiniz hiç bir evrak söz konusu değil. Yedekler her zaman dökümanlarda bir kopyası bulunmaktadır. Bu konuda daha verimli işler çıkartabilirsiniz. Oluşturacağınız projelerle birlikte anketlere katılım sağlayabilecek hatta size gelen kolay anketlere kolay cevaplar vererek işinizin ehli olmayı sürdüreceksiniz.Özellikle slayt kullanımındaki zarif ve asil görüntüler sizi cezbetmeye yetecektir. Burada amaç,daha kaliteli işler çıkartmak ve size benzersiz bir kimlik olduğunuzu tekrar tekrar yaşatmaktır.

Google Uygulamaları

Google uygulamalarından birçok insan yararlanmayı bilmez. Oysaki tamamen ücretsiz geliştirilmiş bu özellik sayesinde birçok başarıya siteniz ile imza atabilirsiniz. Etkili bir ekip sitesi oluşturabilir, ortak çalışanlarınızla daha yakın ilişkiler kurarak işinizi büyütebilirsiniz. Sitenin tasarımı tamamen size ait olduğundan görüntü kalitesi harika görünecek ve sizi yansıtacaktır. Güzel etkili bir başlık ve kolay kurulumlu benzersiz tema ve logoyu ayarladıktan sonra ortaya çıkan eser tamamen sizin eseriniz olacaktır. Ayrıca Google siteleri kullananlar web tasarım hizmetlerini bir yandan öğrenirken diğer yandan kazanç kapılarını aralamaya devam ediyor. Hiç aklınıza gelmeyecek müşteriler çekebilir projeleriniz sayesinde tanınmış bir kimlik olabilirsiniz. Burada sizin vereceğiniz emek ve azim oldukça önemlidir.Ayrıca program bilmeseniz bile bu kurulumda zorlanmayacağınızı söyleyebiliriz.

Her şirkette özel bir kitle barınır. Bu kitle, çalışma prensibi ile en üst zirveye gelmeyi yeğler.Çeşitli iş uygulamaları ve pozisyonlarda çok yönlü ,çok amaçlı büyük bir sektörün içinde yer alırlar.App Maker; G Suite Business, Enterprise eğitim ve gelişim için çok kaliteli uygulamalardır. Bu uygulama sayesinde iş akışları daha fazla çoğalır ve verimliliği daha fazla artmaya başlar.İş kontrollerini daha doğru sağlamak için ise, Google Keep’e ihtiyacınız olacak. Bunun amacı,yeni fikirlerinizin güneş gibi doğması ve bu fikirlerin hayata geçmesidir. Yaptığınız her cihazdan bilgi ve dökümanları senkroze edebilme hakkına sahip olursunuz.Bu da çalışma sisteminizdeki başarınız için yardımcı bir uygulamadır.Google drive dökümanları ve takvimleri sayesinde işiniz hep güncel kalacak.

 

Önceki En Eğlenceli 5 Bulmaca Uygulaması
Sonraki Artık Arabalar da Akıllı!

Yazar Hakkında

Tufan Kürşat
Tufan Kürşat 65 içerik

Yazar Tufan Kürşat 1978 Lefkoşa doğumlu, 1997 yılından beridir web çalışmaları yapıyor ve sayısız projenin içinde yer aldı. Şu an ise web executive rolünde çalışmalarına devam etmektedir.

Bu yazarın bütün mesajlarını göster →

İlginizi Çekebilir

Mobil

Snapchat Nedir, Nasıl Kullanılır?

Snapchat Nedir? Snapchat bir Android ve iOS uygulamasıdır. Kurucu ortak Evan Spiegel tarafından yönetilmektedir. Uygulamanın temel kavramlarından biri, uygulama içinde gönderdiğiniz tüm resim, video veya mesajların yalnızca kısa bir süreliğine

Teknoloji

Snapchat Yakında Oyun Oynama Özelliğiyle Yenileniyor

Son zamanlarda yaptığı tasarım değişikliğiyle tepki çeken ve bu yüzden kullanıcı kaybeden Snapchat yeni bir atakla kullanıcı çekmeyi amaçlıyor. Gelen haberlere göre Snapchat bünyesine yeni bir oyun platformu eklemek için

Teknoloji

Amazon Echo İle Siri Deneyimini Yaşayın

Amazon, firması insanlara kurmuş olduğu e-ticaret internet sitesiyle tanınmış hale geldi. Büyük başarıları elde etmekte olan amazon firması ürünlere de aynı şekilde başarısını taşıyarak ilk e-kitap okuyucu teknolojisini tanıtmış oldu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok

İlk Yorumu Sen Yap Bu yazıya yorum yapın!

Cevap Bırak