Black Desert Online

Black Desert Online

Black Desert Online, oyun camiasında yüksek bir kitleye sahip olan MMORPG tür oyunlardan farklı olarak değişik özelliklerle karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde yer alan karakterlerinin kullanıcılar tarafından belirlenebilmesi de ayrı bir özelliğini ortaya koyuyor. Oyuna giriş yaptığınız zamanda kendi karakterlerinizin özelliklerini baştan sona yaratarak bu heyecanlı serüvende nasıl ilerleme kat edeceğinizi önceden belirleyebiliyorsunuz. Oyunda dövüş sahnelerinde yer almasıyla birlikte kullanıcılar karşılaşmış oldukları diğer kişilerle dövüş anlarını yaşayabiliyorlar. Dövüş sahnelerin seri bir şekilde yapılması kullanıcılar açısından yoğun şekilde olumlu yorumlar almayı da başarabilmiştir. Aynı şekilde oyunda binekler de bulunuyor. Bunlara binmeniz için öncelikle belli bir beslenme sürecini tamamlamanız gerekiyor. Belirlenmekte olan sürece bineklerinizi getirdiğiniz zamanda istediğiniz gibi binme durumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Farklı Mevsimler Seçerek Savaşın

Atmosfer konusunda canlı yapıya sahip olması ve grafiklerin kullanıcıları memnun etmesi kişilerin oyuna olan bağlılıkları daha da fazla artmasına olanak sağlıyor. Black desert online oyun esnasında iklimlerin değişiklik göstermesi ve aynı zamanda hava durumun belli aralıklarla günlük hayatta bulunduğunuz gibi değişikler meydana getirmesi oyuncular üzerinde farklı farklı etkiler yaratabilmektedir. Oyunun gece gündüz döngüsünü yaşayabilmesiyle birlikte karakterlerin bu durumlara göre değişiklik hareketler sergilemesi oyunun içerisinde değişik etkinliklerin oluşumuna zemin hazırlayabiliyor. Her seferinde sizleri farklı evlerde barındıran oyun karakterleri saraylara kadar yaşama sınırlarını sizlere sunuyor. Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi ise evlerin içerisinde istediğiniz gibi değişiklikler yapmanız ve dışarıda yer alan kişileri evlerinizde işe alabiliyorsunuz. Bu durum en eskilerden beri oyunlarda istemiş olduğumuz durumu tetiklemektedir. Şimdi de karşımıza istemiş olduğumuz özelliklerle birlikte çıkması bizim için kaçınılmaz bir hale geliyor.

Ordunuzu Oluşturun ve Savaşın

Oyun içerisinde gezinti yaptığınız zamanda karşınıza onlarca farklı hayvan çeşidi çıkabiliyor. Kurttan tutun ata attan tutun file kadar birbirinden güzel hayvanlarla karşılaşabildiğiniz gibi onları evcilleştirme ve kendi kolunuz altında çalışmasına etken yaratabiliyorsunuz. Yapmış olduğunuz binek hayvanlarınız sayesinde ilerleyen süreçlerde daha da gelişmiş bir konuma gelerek ordunuzu kurabilir, gerektiği zamanlarda savaşlar ilan edebilirsiniz. Oyunda bulunan binek hayvanların özellikleri hoşunuza gitmediği durumlarda kendilerini besleyerek üreme seviyesine getirip, yeni bir hayvanın doğmasına ve doğan yeni hayvanın daha yüksek özelliklere sahip olmasını sağlayabiliyorsunuz. Bizleri gerçekçilik konusunda tatmin eden Black desert online oyunu denememiz gereken oyunlar arasında yerini alıyor.

Zanaatkarlık Sisteminizi Kurun

Bir insanın günlük hayatta yapmış olduğu bütün özellikleri taşıyan Black desert online oyunu kullanıcıların araçlar, silahlar, zırhlar ve takılar gibi onlarca farklı ürünü üretmesine olanak sağlıyor. Bununla birlikte simya, eğitim, balık tutma, yemek yapma, çiftçilik, yelkencilik ve işleme gibi onlarca değişik özellikleri barındıran durumları kullanabilirsiniz. Oyunda verilen eğitimler sonucunda daha da yüksek konuma gelerek ileriki seviyelerde kendi kolunuz altında zanaatkarlık yaptığınız ürünlerle birlikte savaşlar yapabilirsiniz.

Önceki Battlefield V Yüksek Grafik İçerikleriyle Karşımıza Çıkıyor
Sonraki Drone'ların Gelişim Süreçleri

Yazar Hakkında

Tufan Kürşat
Tufan Kürşat 65 içerik

Yazar Tufan Kürşat 1978 Lefkoşa doğumlu, 1997 yılından beridir web çalışmaları yapıyor ve sayısız projenin içinde yer aldı. Şu an ise web executive rolünde çalışmalarına devam etmektedir.

Bu yazarın bütün mesajlarını göster →

İlginizi Çekebilir

Oyun

Age Of Empires Definitive Sürprizi

Bir çok bilgisayar oyuncusuna göre gelmiş geçmiş en başarılı oyun olan Age Of Empires serisine yeni bir halka ekleniyor! Age of empires definitive Microsoft şirketi kendi dönemine damga vurmuş tarihi

Mobil

En Eğlenceli 5 Bulmaca Uygulaması

Boş vakitlerde zaman geçirmek amacıyla en sık tercih edilen uygulamalardan birisi de eğlenceli bulmacalardır. Hem zihninizi boşaltmanıza hem de konsantrasyon yeteneğinizi geliştirmeye yardımcı olan bulmaca uygulamaları büyük ya da küçük

Oyun

Felsefe Oyunu Limbo

İnsanlar olarak his dediğimiz şeyleri hepimiz biliriz. Günlük hayatımızda mutlu hissederiz,endişeli hissederiz,yorgun hissederiz.Kısacası hissetmek hayatımızın bir parçası. Limbo “Bu parçayı neden bir oyuna taşımayalım ?” düşüncesinden yola çıkarak hazırlanmış gibi

0 Yorum

Henüz Yorum Yok

İlk Yorumu Sen Yap Bu yazıya yorum yapın!

Cevap Bırak