Whatsapp Kullanıcıları İçin Kötü Haber

Whatsapp Kullanıcıları İçin Kötü Haber

Milyonlarca kullanıcısı bulunan ve dünya genelinde kullanılan uygulama yeni bir sorun ile karşı karşıya geldi. Engellediğiniz kişilerin size ulaşmasına ve daha fazlasını yapmasına izin verebilirsiniz. Bir süre önce de mesaj kilitleme sorunu ile gündeme gelen uygulamada, yeni bir açık ortaya çıkmış durumda. Bu hata sebebiyle engellediğiniz kişiler profilinizi görebilir, hatta size mesaj bile gönderebilir.

Kullanıcıların sorunu şirkete bildirmesiyle gün yüzüne çıkan hata, ilk olarak WABetaInfo tarafından keşfedilmiş durumda.Whatsapp’a göre hata sunucudan kaynaklanıyor. Engelleme işlevinin aşılması bu işlevin geliştiriciler tarafından hızla onarması gerekli kılmakta.

Henüz firma tarafından sorunu çözdüklerine veya nasıl çözeceklerine dair bir açıklama gelmiş değil. Yapılan açıklamada yalnızca sorundan haberdar olduklarını ve onarım için çalıştıklarını söylemekle yetinildi. Bununla birlikte çözüm için herhangi bir tarih verilmiş değil. Kullanıcıların çoğuna göre ise engellenen kişini engeli kaldırılıp yeniden engellendiğinde, kısıtlamanın yeniden geçerli olduğunu söylemekte. Bu sorunun nasıl çözüleceğini veya hatanın kullanıcıları nasıl etkileyeceğini görmemiz için biraz beklememiz gerekecek.

Önceki Bütçe Dostu Akıllı Telefon Meizu 6T Duyuruldu!
Sonraki 4,5 G'den Sonra 5G Mi Geliyor?

Yazar Hakkında

Tufan Kürşat
Tufan Kürşat 65 içerik

Yazar Tufan Kürşat 1978 Lefkoşa doğumlu, 1997 yılından beridir web çalışmaları yapıyor ve sayısız projenin içinde yer aldı. Şu an ise web executive rolünde çalışmalarına devam etmektedir.

Bu yazarın bütün mesajlarını göster →

İlginizi Çekebilir

Teknoloji

Güneş Gözlüğünde Devrim: Fotoğraf ve Video Çekebilen Spectacles Satışa Sunuldu!

Numarasız ya da numaralı olarak sipariş edilebilen video ve fotoğraf çekme özellikli güneş gözlüğü Spectacles, Snapchat tarafından satışa sunuldu. Havalı renkleriyle ilgi çeken gözlük, dışarıdan normal bir güneş gözlüğünüzü andırsa

Teknoloji

Snapchat Yakında Oyun Oynama Özelliğiyle Yenileniyor

Son zamanlarda yaptığı tasarım değişikliğiyle tepki çeken ve bu yüzden kullanıcı kaybeden Snapchat yeni bir atakla kullanıcı çekmeyi amaçlıyor. Gelen haberlere göre Snapchat bünyesine yeni bir oyun platformu eklemek için

Mobil

Android P Ne Sunuyor?

Teknoloji kullanıcıları için en büyük sıkıntılardan biri kullanıcı bilgilerinin sızma korkusudur. Bu nedenle insanlar artık gelişmelere şüphe içerisinde bakmakta. Google tam da bu şüpheleri gidereceğini düşündüğü bir ürünü piyasaya tanıttı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok

İlk Yorumu Sen Yap Bu yazıya yorum yapın!

Cevap Bırak