İnstagram Repost Nedir, Nasıl Yapılır?

İnstagram Repost Nedir, Nasıl Yapılır?

Ünlü sosyal fotoğraf paylaşım sitesi olan İnstagram üzerinden beğenip gördüğünüz fotoğraflar ve videoları hiç uğraşmadan zahmetsiz bir şekilde paylaşmanız için size yardımcı olan işlevdir. Bunun yanında sevdiklerinizle çektiğiniz fotoğraf ve videoları en kolay şekilde paylaşım imkânı sunan repost harika bir uygulamadır. Repost fonksiyon olarak sosyal paylaşım uygulaması olan İnstagramın sunduğu bir yenilik değildir. Repost yapmak için play store’dan ücretli ve ücretsiz bir şekilde uygulamaları indirerek en yeni ve en iyi videolarınızı buradan paylaşım imkânı sunmaktadır.

Bu uygulama sadece sizin beğendiğinizi gönderileri değil arkadaşlarınızın da paylaştığı fotoğraf ve vidoları paylaşım olanağı sunmasıyla instagram için çok beğenilen ve tutulan bir uygulamadır.

Repost Nasıl Yapılır

Öncelikle play store’dan ücretli veya ücretsiz bir şekilde repost uygulamasını indirmeniz gerecektir. Önerimiz Repost for İnstagram uygulamasını indirdiğiniz takdirde en iyi ve en yeni videolarınızı bu uygulama sayesinde yükleyebilirsiniz. Daha sonrasında akıllı telefonunuzdan Repost uygulamasını açın, Home tuşu ile giriş yapın ve İnstagram uygulamasını geçiş yaptığınız zamanı repost yani paylaşmak istediğiniz video ve resmin üzerine geliniz, açılan pencereyi gördüğünüz takdir de Paylaşım URL’sini yazısı çıkacaktır. Butona tıklayınız. Ardından Repost for İnstagram uygulamasına geçiş yapınız, uygulamada görseli açıldığını göreceksiniz. Görselin kimin tarafından paylaşıldığını gösteren pencere çıktığında bunun için bir pozisyon belirleyin. Repost tuşuna basarak işlemi sonlandırabilirsiniz.

İnstagram için en gerekli uygulamalardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Her sosyal paylaşım hesabı sahipleri bu gibi uygulamaları indirebilir. En yeni ve en iyi videolarını sevdiklerinizle paylaşım yaparak sosyal medya dünyasından sesinizi duyurabilirsiniz. Play store bu gibi uygulamalarda sizlere ücretsiz bir şekilde erişim imkânı sağlar. İndirerek akıllı telefonlarınızdan sosyal medya hesaplarından paylaşım yapabilirsiniz.

Önceki Windows 10 Hızlandırmak İçin 10 Teknik
Sonraki iCloud Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Yazar Hakkında

Tufan Kürşat
Tufan Kürşat 66 içerik

Yazar Tufan Kürşat 1978 Lefkoşa doğumlu, 1997 yılından beridir web çalışmaları yapıyor ve sayısız projenin içinde yer aldı. Şu an ise web executive rolünde çalışmalarına devam etmektedir.

Bu yazarın bütün mesajlarını göster →

İlginizi Çekebilir

İnternet

Instagram’da Hikayeler Özelliğinden Yeni Haber Var

Instagram, her geçen gün kullancılarının ihtiyaçlarını karşılama adına yeniliklerle karşımıza çıkmakta. Bunlardan biri daha Instagram Hikayeler bölümüne eklenmiş durumda. Bu özellik sayesinde başkalarının gönderilerini kendi hikayenize kolaylıkla yapıştırabileceksiniz. Örneğin Instagram

İnternet

Hayatımıza Hoşgeldin 5G!

Mart 2016 ile Türkiye’de kullanıma başlanan 4.5G de artık rafa kalkıyor. ABD’nin ünlü operatör firmaları bu 5G konusunda kullanıcı bazlı test yayınları yapmaya hazır olduklarını duyurdu. İşin bundan sonra sadece

İnternet

Google Haritalar Baştan Aşağı Yenilendi! Yeni Tasarım ve Özellikler

Google, I/O 2018 etkinliğinde, Google Haritalar için duyurduğu yenilikleri sonunda kullanıma geçirdi. Son gelen güncelleme ile Google Haritalar’a tasarım olarak baştan aşağı yenilenip birkaç yararlı özellik eklendi. Google Haritalar Yenilikleri

0 Yorum

Henüz Yorum Yok

İlk Yorumu Sen Yap Bu yazıya yorum yapın!

Cevap Bırak